Nina Schautová PhD.

Psycholožka, individuální a skupinová terapeutka pro dospělé

Studium psychologie jsem dokončila na Karlově univerzitě v Praze v roce 2007 a v roce 2017 získala titul PhD tamtéž. Z mé disertace vznikla kniha Rozhodování a intuice. Psychoterapeutický výcvik v Institutu výcviku Gestalt terapie v Praze jsem dokončila v roce 2014 (s Evropským certifikátem). Mezi mé další kvalifikace patří cerifikát rozvojového kouče, trénink facilitace, kurz krizové intervence a další. Dlouhodobě se zajímám o mindfulness a jógu. Působím jako výcvikový lektor v Institutu výcviku Gestalt terapie a výcvikový terapeut v Instep.

Při setkáních s klienty kladu důraz na tady a teď. V přítomném okamžiku společně prozkoumáváme situace a prožitky, které vás trápí. Jsem pouhým průvodcem při hledání Vaší cesty. Samotné hledání může být strastiplné, ale věřím, že vám umožní jít životem s větší lehkostí.

Cena za 50-ti minutové setkání je 1500 Kč (20 % sleva pro budoucí terapeuty). V rámci programu péče o duševní zdraví VZP je možné čerpat příspěvek na mé služby.

Zkušenosti mých klientů

"Rozhodně si víc věřím. Jsem sebejistější a jsem spokojenější ve vztazích." 

"Při práci s Ninou jsem si uvědomila, že mohu mít obojí, pracovní výsledky i soucit sama se sebou." 


Další informace

Spolupracuji s VZP v rámci programu péče o duševní zdraví, která nabízí příspěvek na služby psychoterapeutů. Více o programu zde.

Jsem členem těchto profesních asociací:


Jsem autorkou knihy o intuici při rozhodování

Pokud Vás zajímá vědecké pojetí intuice, mou knihu na toto téma lze zakoupit na zde